Jakie są największe atrakcje Mazowsza? cz.2

Jakie są największe atrakcje Mazowsza? cz.2

O atrakcjach na Mazowszu pisaliśmy już jakiś czas temu. Województwo to jednak ma o wiele więcej do zaoferowania. Jeśli podróżujecie po Polsce z dziećmi to z pewnością wiecie, że oprócz zwiedzania miejsc historycznych przyda się czasem trochę rozrywki. Właśnie dlatego dzisiaj przedstawimy Wam kilka interesujących miejsc, z których z pewnością będą cieszyć się właśnie najmłodsi.

Centrum Nauki Kopernik

Na pewno każdy z Was o nim słyszał, a jednak nie każdy w nim był. Jest to miejsce, któremu można poświęcić cały tydzień, a dalej będzie co oglądać. Nie ważne, czy Wasze dzieci mają 3, czy 13 lat, z pewnością znajdą tam coś dla siebie. Więcej informacji o tym wspaniałym miejscu znajdziecie na portalu WarszawaInfo.

Farma Iluzji

Jest to wspaniały Park Rozrywki, który łączy w sobie również elementy edukacyjne. Znajdziecie w nim latający dom i kopalnię złota. Oprócz tego nie zabraknie również wielu karuzel i placów zabaw dla najmłodszych. Coś dla siebie znajdą zarówno dzieci, jak i dorośli. Przyjeżdżając na Farmę Iluzji w sezonie letnim możecie liczyć na otwarte baseny. Często również przyjeżdżają tam Iluzjoniści, którzy pokazują magiczne sztuczki. Znajdzie się też dla Was miejsce na piknik i grilla. Wpadajcie do Farmy, która znajduje się w Trojanowie. To tylko 90 km od Warszawy.

Suntago

Kto nie lubi taplać się w gorącym basenie pośród palm? Największy tego typu Park wodny czeka na Was i na Wasze dzieci we Wręczy. To właśnie tam skorzystacie z ogromnej ilości zjeżdżalni, saunarium, ciekawych basenów i strefy relax albo SPA. Jeśli jedziecie z dziećmi, które mają mniej niż 12 lat to musicie być przygotowani na mniejszą ilość otwartych dla nich atrakcji. Nie oznacza to jednak, że nie będziecie mieli co tam robić. Ten Park Rozrywki ma niemal 400 ha powierzchni i mieści nawet 15 tysięcy osób!

Jak widzicie na Mazowszu zdecydowanie nie można się nudzić. Zapraszamy do wszystkich atrakcji, jakie oferuje to województwo i przede wszystkim gwarantujemy świetną zabawę.