Warszawa przygotowuje się do koncertu Stinga

Warszawa przygotowuje się do koncertu Stinga

„My Song” to koncert, z którym Sting aktualnie jest w trasie po Europie. W maju ukazała się płyta o tym samym tytule, która zawiera dobrze już znane przeboje artysty, ale z nowymi interpretacjami. „Desert Rose”, „Every Breath You Take”, „Roxanne”, „Englishman in New York”, to tylko kilka przebojów, których będziemy mogli posłuchać na Stadionie Narodowym.

Ostatnie bilety

To wielkie wydarzenie dla fanów muzyki odbędzie się 30 lipca, a w sprzedaży są jeszcze ostatnie bilety. Ceny biletów zaczynają się od 170 złotych, ale takie wydarzenie warte jest każdych pieniędzy.

Sylwetka gwiazdy muzyki

Sting to znany na arenie światowej kompozytor, piosenkarz, autor tekstów czy działacz społeczny i aktor. 1977 ze Stewartem Copelandem i Andym Summersem założył zespół The Police, z którym wydał pięć albumów studyjnych, zdobył sześć nagród Grammy, a 2003 roku został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame.

Jako solowy artysta, Sting zdobył jedenaście nagród Gammy, Złotego Globa, Emmy i cztery nominacje do Oscara. Otrzymał także tytuł Komandora Orderu Imperium Brytyjskiego od Królowej Elżbiety II za zasługi dla muzyki. Jest członkiem Songwriters Hall of Fame. Łącznie z zespołem The Police i solo sprzedał prawie sto milionów albumów.