Województwo Mazowieckie żegna lato

Województwo Mazowieckie żegna lato

Około półtora tygodnia pozostało do zakończenia wakacji. Z tego powodu w województwie organizowane są liczne imprezy na pożegnanie lata.

Pożegnanie Lata w Iłowie

W Iłowie szykuje się naprawdę duża impreza. Do miasta przyjadą największe gwiazdy muzyki disco w kraju. Na scenie pojawią się Power Play, Akcent, Boys, Czadoman, Piękni i Młodzi, Łobuzy, Milano, Top Girls, Defis, Bayer Full, Szpilki i Weekend. Impreza rozpocznie się 25 sierpnia, a aby wziąć w niej udział, należy nabyć bilet.

Pożegnanie Lata na Ochocie

Dzień później, bo 26 sierpnia pożegnamy lato w parku Szczęśliwickim w Warszawie. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:30, a jako pierwsza na scenie pojawi się nastoletnia gwiazda polskiej muzyki, Roksana Węgiel. Tuż po niej pojawią się weterani, czyli zespół Kombi.

Włoskie rytmy w Mogielnicy

27 sierpnia muzyczna impreza odbędzie się w Mogielnicy. Tutaj lato pożegnamy włoskimi przebojami w wykonaniu Marco Bocchino, następnie na scenie pojawi się zespół Breakout oraz zespoły z gatunku muzyki disco polo.

Pożegnanie Lata w Ciepielowie

W ten sam dzień impreza na pożegnanie lata odbędzie się w Ciepielowie. Tam od 16:00 dostępne będą atrakcje dla dzieci, miasteczko zabaw i animacje. O 18:00 rozpocznie się pierwszy koncert, a na scenie wyjdzie Skolim, później wystąpi Ibiza oraz Boys. A na koniec imprezy o 23:00 kolejny raz wystąpi Ibiza.